Podujatia

Źivot je obrazom našej mysle (5. časť)

Prebiehame životom ako cirkusoví akrobati, ktorí balansujú na chrbtoch dvoch koní vedľa seba – jedno nohou stojíme na koni s názvom „osud“, druhou na koni „slobodná vôľa“. Otázka, ktorú si každý deň musíme klásť znie: Ktorý kôň je ktorý? O ktorého koňa sa môžem prestať starať, pretože na neho nemám žiaden vplyv a ktorého potrebujem […] Zobraziť viac »

15 €
Yoga for fun, Smrečianska 20
Bratislava,
+ Google Map

Źivot je obrazom našej mysle (6. časť)

Môžeme s istotou povedať, že žiadny veľký čin na svete nebol dosiahnutý bez vášne. Georg Wilhelm Friedrich Hegel Toto je pozvánka na šiesty zo série siedmich workshopov zameraných na telo, ducha a dušu. Témou stretnutí sú naše energetické centrá a ich význam pri zhmotňovaní zámerov. Ak chcete dosiahnuť svoj sen je potrebné, aby ste na to boli […] Zobraziť viac »

15 €
Yoga for fun, Smrečianska 20
Bratislava,
+ Google Map

Źivot je obrazom našej mysle (7. časť)

Ľudia dnes príliš často poznajú cenu všetkého, ale o hodnote nevedia nič. Ann Landersová Toto je pozvánka na šiesty zo série siedmich workshopov zameraných na telo, ducha a dušu. Témou stretnutí sú naše energetické centrá a ich význam pri zhmotňovaní zámerov. Prirodzeným stavom vesmíru je hojnosť. Dnes si povieme ako sa hojnosť prejavuje, ako zmerať svoju schopnosť […] Zobraziť viac »

15 €
Yoga for fun, Smrečianska 20
Bratislava,
+ Google Map