Tantra Joga a Mindfulness GRETA

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Masáž chodidlami a TANTRA JOGA

21. septembra 2021 | 18:00 - 21:00

22 €
jogová pozícia pascimottásana

Nebo je pod našimi chodidlami rovnako ako nad našou hlavou. -Henry David Thoreau

 

Je ľahké kráčať s hlavou v oblakoch. Ale aké to je byť nohami na zemi? Často krát hovoríme o uvedomení našich myšlienok. Teraz už vedci prišli na to, že naša myseľ je vlastne v našom čreve. Je to obrazne povedané, ale má to svoje opodstatnenie. Počet signálov  z čreva do mozgu je niekoľko násobne vyšší ako počet signálov z mozgu do čreva. A čo signály našich chodidiel? Ako často si ich všímame a čo nám hovoria?

Na tomto krátkom stretnutí si precvičíme ako byť nohami na zemi, pričom zemou bude tento krát partner/-ka, ktorého budeme chodidlami masírovať. Pôjde o koordináciou masáže s dychom, dôverou, vnímaním, citlivosťou chodidiel aj tela masírovaného. 

Takáto masáž je obojstranne prospešná ako forma starostlivosti o telo, výmeny dávania a prijímania a nácviku komunikácie. Pri tejto masáži je komunikácia základom uvoľnenia a prevedenia masáže podľa potrieb masírovaného. Je to akt, pri ktorom sa stáva majstrom dávajúci rovnako ako prijímajúci.

Masáž chodidlami je príjemnou predohrou a naštartovaním tela na tantra jogu. Ak ste ešte u mňa na tantra joge neboli, prosím prečítajte si článok https://gamaya.sk/na-co-je-vhodna-tantra-joga/.

Toto podujatie si nevyžaduje predchádzajúce jogové skúsenosti, ani skúsenosti masáže s chodidlami.

Vašu registráciu potvrď’te prostredníctvom priloženej prihlášky. Bližšie informácie k podujatiu vám budú poskytnuté po prihlásení a uhradení kurzovného. 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na vás.

Gréta Házel

nedeľa

pre Teba

Podrobnosti

Dátum:
21. septembra 2021
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
22 €
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , , , ,
View Udalosť Website

Organizátor

Margaréta Házel – Gamaya
Telefón:
+421 917 797 410
Email:
info@gamaya.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Vitaja
Ventúrska 3
Bratislava,
Shopping Basket