0917 797 410     |       info@gamaya.sk

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

TANTRA A JOGA POBYT PRE PÁRY NA IBIZE

11. septembra - 17. septembra

1399 €
gamaya slider2 pool-beds

Keď je telo vnímané a ctené ako chrám ducha, môže ukázať veľkú inteligenciu. Poznať pravdu tela a byť si vedomý jeho pohybov, impulzov a kontroly, znamená cítiť, čo sa deje v tele. Ak jednotlivec necíti napätie, strnulosť alebo úzkosť svojho tela, v tomto zmysle odmieta jeho pravdu.                                                                                                                                                                                                                                     Alexander Lowen                                   

 

Žijeme v období, keď vytvoriť si čas pre seba je vzácnosťou. Pozývam vás k spoločnému tvoreniu priestoru a času na nezabudnuteľné zážitky pre Vás a Vášu partnerku/partnera. Priestor, ktorý si venujete sa vám niekoľkonásobne vráti späť a jeho účinky pocítite v celom svojom nasledujúcom živote. Miesto, kde sa pobyt koná je niekoľko storočí stará vidiecka usadlosť, dnes upravená do modernej ekologicky priateľskej haciendy, ktorá sa rozkladá na súkromnom pozemku s rozlohou 25.000 m2. K  dispozícii je súkromný kuchár, ktorý varí z miestnych zdrojov výlučne organické vegetariánske jedlá. Priestor na jogu a rituály je v geodeticky upravenej kupole s krásnym výhľadom na ostrov. Je to tiché miesto s kapacitou maximálne 12 osôb v lone nedotknutej prírody a zároveň neďaleko jednej z najkrajších pláží na ostrove. Ibiza je mnohými označovaná za bývalú Atlantídu. Blízko usadlosti sa nachádza miesto, ktorému ostrov vďačí práve za túto povesť.

Cena je na osobu a zahŕňa ubytovanie na 7 dní, polpenziu,  program vrátane pomôcok na cvičenie a rituály. Cena nezahŕňa letenku a dopravu z/na letisko. Pre registráciu je potrebná nevratná záloha. Informácia a registrácie na info@gamaya.sk.

 

 

Cena pri registrácii do 15.5.:
1299 €

Cena pri registrácii po 15.5.:
1399 €

Podrobnosti

Začiatok:
11. septembra
Koniec:
17. septembra
Cena:
1399 €
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , , , , , , , , , ,
Webstránka:
https://www.facebook.com/skolavztahov/

Organizátor

Margaréta Házel – Gamaya
Telefón:
+421 917 797 410
Email:
info@gamaya.sk
Webstránka:
https://gamaya.sk

Miesto udalosti

Chetinad retreat
Ibiza
Sant Josep de sa Talaia, Španielsko
+ Google Map
Shopping Basket