Tantra Joga a Mindfulness GRETA

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Typológia osobnosti a vzťahov podľa elementov

28. septembra 2021 | 18:00

13 €
Dvojica

Aký si živel určuje Tvoju osobnosť, preferencie i nedostatky. Na doplnenie nedostatkov si podvedome vyberáme svojich partnerov.

 

Príroda je naša inšpirácia, odraz a liek.

Každý moment nášho života je buď dôsledkom našej predchádzajúcej voľby alebo je momentom voľby samotnej. Pre niekoho z nás je výzvou povedať áno a pre niekoho z nás nie. Najťažšou voľbou je, aspoň pre mňa, keď ma moje vlastné tendencie vedú k reakcii, ktorej výsledok má pre môj život  a vnútorný pocit nepriaznivý dopad. Každý deň sa každý z nás stretáva s takou voľbou. Niekto vstúpi do priestoru, v ktorom sa nachádzame a prináša so sebou stres, zlú náladu alebo úsmev a dobrú náladu. My volíme, či sa chceme zúčastniť a naskočiť na tému toho človeka alebo nie. Keď si to volíme vedome, cítime sa dobre. Keď volia naše vrodené tendencie, prehovárajú naše elementy. Tie isté, ktoré môžeme pozorovať v prírode. A aj keď sa zdá, že všetci máme k dispozícii ľudské (teda rovnaké) možnosti, tieto sú ovplyvnené momentom nášho narodenia.

Vtedy sa do nášho tela otlačí mini fotografia vesmíru, čiže zmenšenina postavenia planét a hviezd, ktoré ovplyvňujú napríklad hladinu oceánu na zemi (mesiac v splne alebo nove).

Voda oceánu je jedným z piatich elementov, ktoré dlhodobým pozorovaním života rozpoznali starovekí Číňania v prírode okolo nás a ich prejavy v našej ľudskej prirodzenosti. Pomer elementov v čase narodenia určuje smer našich daností, tendencií, výziev a darov, ktoré máme v živote možnosť rozvíjať a využívať, akými voľbami prechádzame a tým sa učíme a stávame sa tak čoraz viac vedomými bytosťami.

Pre koho je seminár určený?

Ak Vás zaujíma:

  • aký je Váš hlavný element a ako sa prejavuje
  • aký je pomer ostatných elementov vo  Vašom tele a ako spolu komunikujú
  • ako Vaša komunikácia elementov ovplyvňuje Vaše voľby a vzťahy
  • ako zmeniť pomer elementov a tým Vašu vnútornú i vonkajšiu komunikáciu

Účasťou na tomto seminári máte možnosť získať 15% zľavu na osobnú konzultáciu zameranú na vašu typológiu a jeden vzťah v trvaní 90 minút.

Vašu registráciu potvrď’te prostredníctvom priloženej prihlášky. Bližšie informácie k podujatiu vám budú poskytnuté po prihlásení a uhradení poplatku. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na vás.

Gréta Házel

Aký si živel?

Aký živel je Tvoj partner?

Podrobnosti

Dátum:
28. septembra 2021
Čas:
18:00
Cena:
13 €
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , , , , ,
View Udalosť Website

Organizátor

Margaréta Házel – Gamaya
Telefón:
+421 917 797 410
Email:
info@gamaya.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Vitaja
Ventúrska 3
Bratislava,
Shopping Basket